• Luksusowa pielęgnacja i stylizacja gwiazd
  • System pielęgnacji włosów OLAPLEX

Umów się na wizytę

Program lojalnościowy

Znajdź nas również na

Nowości i promocje

Cennik

Galeria

Zabiegi na raty

BellaDent

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych skierowany do branży medycznej oraz około-medycznej, czyli potocznie „pożyczka medyczna”. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta kliniki lub Klienta salonu urody, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych lub około-medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego, czy czekania w kolejce. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl.

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma Bella Day Spa została zarejestrowana w systemie MediRaty (Ratalnie.com S.A.).

Co wyróżnia MediRaty:

  • minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
  • możliwość uzyskania finansowania od 500 zł do 50.000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
  • brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie (tylko 1% miesięcznie).
  • długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Poniżej możesz od razu sprawdzić prognozowane wartości rat wpisując dane:

Jak uzyskać finansowanie?
Krok po kroku:

1. Bella Day Spa ustala koszt zabiegu bezpośrednio z Klientem.
2. Konsultant MediRaty kontaktuje się z Klientem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
3. Klient, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
4. Po podpisaniu umowy, na konto Bella Day Spa przekazywane są środki finansowe a Klient może rozpocząć zabieg.
5. Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Klientem.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

Dzięki tej aplikacji Klient, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Klienta oddzwoni Konsultant MediRat.

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Klient preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty e-formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) na www.MediRaty.pl, aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Klienta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22 66 83 70 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

MediRaty - dzisiaj zgłoszenie, jutro zabieg!

Umów się na wizytę

Program lojalnościowy

Znajdź nas również na

Nowości i promocje

Cennik

Galeria

Zabiegi na raty

BellaDent

Nasze kosmetyki PRO:   We włocławskim gabinecie kosmetycznym używamy kosmetyków Jean D'arcel Cosmetique