• IPL Exilite
 • LPG Endermologia
 • Lift Summum GUINOT
 • Kapsuła SPA zabiegi
 • Hydra Dermia Lift Youth
 • Program lojalnościowy
 • Luksusowy złoty miód i mleko
 • Hydra Peeling
 • Luksusowa pielęgnacja i stylizacja gwiazd
 • System pielęgnacji włosów OLAPLEX

Umów się na wizytę

Program lojalnościowy

Znajdź nas również na

Nowości i promocje

Cennik

Galeria

Zabiegi na raty

BellaDent

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych skierowany do branży medycznej oraz około-medycznej, czyli potocznie „pożyczka medyczna”. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta kliniki lub Klienta salonu urody, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych lub około-medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego, czy czekania w kolejce. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl.

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma Bella Day Spa została zarejestrowana w systemie MediRaty (Ratalnie.com S.A.).

Co wyróżnia MediRaty:

 • minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
 • możliwość uzyskania finansowania od 500 zł do 50.000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
 • brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie (tylko 1% miesięcznie).
 • długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Poniżej możesz od razu sprawdzić prognozowane wartości rat wpisując dane:

Jak uzyskać finansowanie?
Krok po kroku:

1. Bella Day Spa ustala koszt zabiegu bezpośrednio z Klientem.
2. Konsultant MediRaty kontaktuje się z Klientem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
3. Klient, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
4. Po podpisaniu umowy, na konto Bella Day Spa przekazywane są środki finansowe a Klient może rozpocząć zabieg.
5. Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Klientem.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

Dzięki tej aplikacji Klient, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Klienta oddzwoni Konsultant MediRat.

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Klient preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty e-formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) na www.MediRaty.pl, aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Klienta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22 66 83 70 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

MediRaty - dzisiaj zgłoszenie, jutro zabieg!

Umów się na wizytę

Program lojalnościowy

Znajdź nas również na

Nowości i promocje

Cennik

Galeria

Zabiegi na raty

BellaDent

Nasze kosmetyki PRO:   We włocławskim gabinecie kosmetycznym używamy kosmetyków OLAPLEX   We włocławskim gabinecie kosmetycznym używamy kosmetyków GUINOT   We włocławskim gabinecie kosmetycznym używamy kosmetyków KEVIN MURPHY   We włocławskim gabinecie kosmetycznym używamy kosmetyków OPI   We włocławskim gabinecie kosmetycznym używamy kosmetyków KARAJA